repre foto: www.musicfm.sk

Za novým projektom je János Gaál, konateľ media representative outdoorovej spoločnosti BIG MEDIA a vydavateľ Bratislavských novín zo spoločnosti NIVEL PLUS, ktorá je prevádzkovateľom nového rádia.

Rádio Music FM si môžete naladiť na internetovej stránke www.musicfm.sk, program rádia tvoria overené hity 80. rokov. Postupne ale budú do programovej štruktúry rádia nasadzovať v intervale, každú hodinu i súčasné AC hity, so špeciálnym jinglom.

Podľa slov konateľa spol. NIVEL PLUS, rádio vytvorili tak, aby ho v budúcnosti vedeli veľmi rýchlo a jednoducho pretransformovať do metropolitného rádia, v prípade získania bratislavskej frekvencie.

„Myšlienky rádia Music FM už nosím v hlave 25 rokov. Chcel som vytvoriť rádio ktoré bude hrať len „dobrú hudbu“, ktorá neotravuje…nevyrušuje a nerozladí. Čí človek zapne ráno pri raňajkách…cez deň v práci, alebo večer pri zaspávaní. Podľa mňa všetci sú unavení z falošných a otravných správ a nekonečných reklamných brejkov,“ prezradil pre Mediahub.sk o novom rádiu János Gaál, konateľ spoločnosti NIVEL PLUS.

„Jediný spôsob, ako získať reklamu v našom rádiu je možnosť kúpiť si sponzoring vysielania (deň/týždeň/mesiac), ale to len vždy pre jedného klienta. Máme vytvorený cenník aj na špeciálny stream, ktorý vieme vytvoriť na základe požiadavky klienta (teda paralelne s Music FM) vrátane názvu, špeciálnych jinglov, alebo nasadzovania reklamných spotov priamo pre klienta ako i špeciálneho nastavenia hudobnej štruktúry,“ doplnil Gaál János.

Súčasťou marketingovej komunikácie nového rádia je self promo banner na webe Bratislavských novín a tiež frekventovaná plocha vonkajšej reklamy v centre hlavného mesta.

Dochádza ku synergickému efektu medzi prevádzkovateľom rádia a vydavateľom Bratislavských novín, spol. NIVEL PLUS a media representative siete vonkajšej reklamy BIG MEDIA, ktorá má rovnakého vlastníka.

self promo online banner Music FM
foto: Mediahub.sk
foto: Mediahub.sk

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu