Jozef Knopp a Peter Šturdík (repro foto: YT/boostmania.sk)

Za novým projektom, ktorý sa bude venovať tuningu automobilov, stoji zakladateľ portálu volant.tv Peter Šturdík spolu s Jozefom Knoppom, zakladateľom webu overenie-vozidla.sk.

Oboch prirodzene spája záujem o túto oblasť, ako aj rovnaká cieľová skupina, pre ktorú budú obsah tvoriť. Aktuálne nakrúcajú a strihajú svojpomocne, v dohľadnej dobe začínajú spoluprácu so šikovným strihačom a kameramanom v jednej osobe.

Videá budú publikované na kanáli boostmania.sk s využitím cross-proma, napr. s rýchlo rastúcim kanálom volant.tv.

„Dôvod pre vznik nového kanálu bol pretlak obsahu na pôvodnom kanáli volant.tv ako aj nedostatočné pokrytie tejto témy (tuning) na Slovensku. Preto je tu snaha vyčleniť obsah o upravených autách na samostatný kanál, kde tomu dokážeme venovať viac priestoru, ísť viac do hĺbky,“ povedal pre Mediahub.sk Peter Šturdík.

„Cieľom je priniesť video obsah, ktorý doteraz na Slovensku v tejto forme chýbal – úprava áut s prvkami reality show, ale aj mapovanie rôznych iných projektov, eventov či predstavovanie už existujúcich upravených áut. Hneď na začiatok sme pripravili mini sériu o aute, ktoré sme zakúpili presne za týmto účelom (Volkswagen New Beetle 1,8T) – ukázať, čo sa dá spraviť z bežne dostupného lacného auta pomocou šikovných partnerov,“ doplnil Peter Šturdík.

„Cieľom je síce vylepšovať autá, ale tak, aby aj naďalej spĺňali všetky legislatívne požiadavky – chceme aby boli všetky úpravy plne legálne. A tým aj šíriť osvetu v tejto oblasti, pretože tá tu doteraz úplne chýbala. Radi by sme okolo tejto značky postupne vytvorili komunitu nadšencov, nakoľko tá má u nás tradíciu, ale takmer nikto nepripravuje podobný video obsah,“ spresnil Peter Šturdík.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu