Nedávno redakcia portálu postoy.sk ohlásila svoj záujem založiť Konzervatívny denník s obsahovým zameraním, ktorý podľa nich doteraz na Slovensku chýbal > pozri. Dnes odštartoval podobný projekt – Konzervatívny výber. Navzájom nezávisle od seba tak budú fungovať dva podobné projekty.

Štart nového internetového projektu Konzervatíny výber ohlásilo vydavateľstvo na svojom webe.

„Internetový denník Konzervatívny výber vznikol preto, lebo nám už dlhší čas niečo chýbalo. Chýbal nám portál, na ktorý by sme mohli niekoľkokrát za deň prísť, aby sme zistili, čo najdôležitejšie sa na Slovensku a vo svete udialo“, ako uvádzajú zakladatelia nového projektu.

Za projektom stoja Milan Krajniak, majiteľ vydavateľstva a Vladimír Pčolinský, ako šéfredaktor, obaja s politickými ambíciami z minulosti.

Milan Krajniak sa preslávil bezhraničnou kritikou finančných skupín. Bol členom politickej strany NOVA Daniela Lipšica. Vladimír Pčolinský predtým pôsobil aj na komunikačnom odbore Kresťansko-demokratického hnutia (KDH).

„Naším krátkodobým cieľom je, aby návštevnosť našich portálov do konca roka 2015 presiahla číslo 300 tisíc unikátnych užívateľov,“ hovoria.

Redakčný obsah Konzervatívneho výberu majú tvoriť autorské články, ale aj spravodajstvo Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR) a monitoring a preberanie obsahu iných médií. Dnešné prvé internetové vydanie odštartovali aj prvou sériou článkov o pozadí finančnej skupiny Istrokapitál, pod názvom „Vzostup a pád Istrokapitálu 1.“

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu