WebSupport má nového vlastníka skupinu Loopia Group

Advokátska kancelária Taylor Wessing Bratislava poskytla poradenstvo Michalovi Trubanovi a Pavlovi Stanovi, ako zakladajúcim spoločníkom spoločnosti WebSupport, a Ivanovi Štefunkovi, ako investorovi spoločnosti, pri predaji obchodných podielov novému vlastníkovi, skupine Loopia Group.

„WebSupport predávame dánskej firme Axcel, ktorá vlastní aj švédsku jednotku a v Čechách active24. Som veľmi rád, že WebSupport kupujú aj preto, že ďalšiu expanziu chcú postaviť na jeho platforme. Vážim si úlohu TW počas posledných mesiacov. Prostredníctvom ich poradenstva nám umožnili dosiahnuť optimálny a vzájomne uspokojivý výsledok. Na záver sa chcem poďakovať všetkým, ktorí časť svojho života spojili s príbehom WebSupportu a vytvorili niečo výnimočné,“ povedal Michal Truban, zakladateľ spoločnosti WebSupport.

WebSupport je osobným podnikateľským projektom Michala Trubana a Pavla Stana, ktorí ju spoločne založili ešte na študentskom internáte a so svojim tímom ju spoločne postupne budovali viac než 15 rokov.

Spoločnosť je aktuálne jednotkou na slovenskom trhu poskytovateľov web hostingových služieb a poskytovateľov webových služieb. So sídlom v Bratislave, spoločnosť poskytuje služby tiež zákazníkom v Českej republike, Maďarsku a Rakúsku.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu