zdroj: Triad

V apríli 2016 predstavila spoločnosť Facebook na konferencii F8 novinku automatizovaný chatovací Messenger bot. Ako prví ho začali na Slovensku používať v reklamnej agentúre Triad a pre svojho klienta WebSupport, pre ktorého vytvorili OverBota s ktorým môžu potenciálni zákazníci chatovať prostredníctvom Messengera.

„Pre Websupport sme vytvorili prvého komerčného Messenger bota na Slovensku (a jedného z prvých vôbec). Na svet prišiel… OverBot je pravý slovenský bot, ktorý vám pomôže zakúpiť si doménu. Pridáte si ho do Messengera a už to ide. Po úvodnej predstavovačke mu zadáte názov domény a on pre vás overí (veď OVERbot), či je dostupná. A ak by ste pre svoje podnikanie nevedeli vymyslieť vhodný názov, vie vám nejaké navrhnúť,“ uviedla agentúra Triad.

OverBot Websupport - 1

„Vo WebSupporte radi prinášame inovatívne riešenia pre našich zákazníkov a OverBot je jedným z nich. Vieme, že svet sa zjednodušuje a automatizácia číha na každom rohu, preto sme sa rozhodli vkročiť do týchto vôd ako prví a skúsiť tak priniesť na Slovensko opäť raz niečo svetové. Takto vznikla idea vytvoriť automatizovaného chatovacieho Messenger bota – nášho vlastného OverBota, ktorý má meno a s ktorým sa dá skutočne pokecať,“ povedal Brand & Content Manager spoločnosti WebSupport Richard Čermák.

A ako to funguje? Pozrite si info grafiku:

OverBot Websupport - 1

Pozrite si na ukážku video z komunikácie OverBota:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu