Whisky Chivas Regal sa stala oficiálnym partnerom klubu Manchester United

Originálna značka škótskej blended whisky Chivas Regal uzavrela partnerstvo s najväčším svetovým futbalovým klubom Manchestrom United.

Spojenie, v rámci ktorého budú spoločne oslavovať blend, teda zmes toho najlepšieho, potrvá tri roky.

Rovnako ako Chivas je výsledkom spojenia najlepších jednosladových a pšeničných whisky zo všetkých kútov Škótska, tak je Manchester United zmesou najlepších svetových futbalistov, špeciálneho klubového tímu a fanúšikov z celého sveta, ktorí spoločne dosahujú mimoriadne výsledky na ihrisku.

Značka spolu s klubom odhalila fanúšikom partnerstvo v piatok 10. augusta pred prvým domácim zápasom klubu v Premier League v sezóne 2018/2019.

Branding Chivasu je od prvého piatkového zápasu zobrazený po celom štadióne Old Trafford v Manchestri vrátane digitálnych obvodových obrazoviek.

Spojenie whisky a futbalového manšaftu predstavili prostredníctvom filmu, ktorý vykresľuje jedinečnú zmes vlastností tvoriacich tím Manchester United. V snímke natočenej v Los Angeles počas predsezónneho klubového turné sa predstavil celý rad hviezd slávneho anglického tímu, ktoré odhaľujú, čo ich definuje a aká je ich podstata nie len na ihrisku, ale aj mimo neho:

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu