Brand FunFón slávil v októbri 2015 svojich 5 rokov na trhu uvedením novej ponuky volaní a sms za 1 cent s názvom Centofka. Agentúra Wiktor Leo Burnett nadväzuje na tento koncept komunikácie aj v roku 2016.

„V agentúre sme nemeditovali pridlho nad otázkou, ako začať komunikáciu FunFónu v roku 2016. Rozhodne s Pištom a určite vtipne, ide predsa o jediného zábavného operátora v SR. V spote sme chceli komunikovať produkt Centofka, a tak nadviazať na predchádzajúci spot tejto kampane (Hymna Centofka). Pišta svojským spôsobom približuje zmeny v Kingdome po zavedení Centofky, všetko je za jeden cent. Centofka je v Kingdome taká obľúbená, že Pišta nechal zriadiť FunFón búdku. Len je nonstop obsadená, no a kto v nej stále je? O tom je náš spot,“ povedal Vladan Fejlek, Account Executive na blogu agentúry Wiktor Leo Burnett.

FunFón bol pôvodne virtuálny operátor Fun rádia, ktorý vstúpil na trh v spolupráci so spoločnosťou Orange Slovensko 15. októbra 2010 a aktuálne funguje ako samostatná značka mobilného operátora Orange, ktorej princíp je založený na predplatených kartách a dobíjacích kupónoch.

„FunFón je digitálna mobilná značka od Orangeu s jednoduchými podmienkami a prehľadným cenníkom pre mladých, ktorí sa cítia slobodní, neviazaní, milujú zábavu a chcú pritom komunikovať najvýhodnejšie v najväčšej a najrýchlejšej mobilnej sieti na Slovensku. Zameriavame sa na nástroje blízke cieľovej skupine – sociálne siete, využívame však aj celé spektrum nástrojov komunikačného mixu,“ povedala pre Masmediálne.info Barbora Oberučová, PR & Event manažérka zo spoločnosti Orange Slovensko.

Vizitka kampane:

Názov kampane: FunFón Centofka
Klient: FunFón (Orange Slovensko)
Reklamná agentúra Wiktor Leo Burnett
Kreatívny riaditeľ: Martin Ondrušek
Art director: Matt Kubica, In-Out štúdio
Copywriter: Janka Stankovianska, Marián Čekovský
Account: Vladan Fejlek
Mediálna agentúra: Unimedia
Použité médiá: TV, online
Termín nasadenia: Február 2016
Cieľová skupina: funfónisti a ďalšia mládež
Produkcia televízneho spotu: In-Out štúdio
Réžia: Jakub Kroner

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu