Xerox si zvolil novú PR agentúru My.cz
zdroj: pixabay.com

Agentúra My.cz vyhrala výberové konanie a bude zastrešovať PR aktivity pre spoločnosť Xerox v Českej republike a na Slovensku.

Xerox je medzinárodný poskytovateľ globálnych služieb, technológií a riešení pre správu firemných dokumentov, ktorý pomáha organizáciám transformovať spôsob, akým riadia svoje obchodné procesy a informácie.

Spoločnosť Xerox so sídlom v Norwalku (Connecticut, USA), má vyše 140 000 zamestnancov vo viac ako 180 krajinách. Poskytuje služby podporujúce firemné procesy, tlačové zariadenia, hardware a software pre správu dát a dokumentov.

„Máme veľké ciele a od spolupráce veľa očakávame. Tešíme sa na nadchádzajúce  mesiace, v ktorých sa chceme komunikačne zamerať najmä na komplexné a inovatívne riešenia v oblasti služieb a ďalej posilňovať vnímanie značky Xerox ako lídra v odbore,“ uviedla Veronika Brázdilová, generálna riaditeľka spoločnosti Xerox.

„Sila značky, jej tradície, povesť legendárneho inovátora ako aj dnešný razantný posun k poskytovaniu služieb – to sú hodnoty, vďaka ktorým Xerox zostáva etalónom vo svojom odbore a príkladom pre ostatných. Spoluprácu s Xeroxom považujeme za prestížnu a víťazstvo v tendri si veľmi vážime,“ dodala za My.cz konzultantka Martina Dvořáčková.

Xerox si od novej PR agentúry sľubuje predovšetkým zviditeľnenie svojej značky a posilnenie komunikácie širokého portfólia služieb a produktov, a to ako medzi odbornou, tak širokou verejnosťou.

[message_box title=“Pre zaujímavosť (poznámka šéfredaktora):“ color=“green“]
V 60-tych rokoch bola spoločnosť Xerox najvýznamnejšou technologickou spoločnosťou a založila výskumné stredisko PARC v Paolo Alto (angl. Palo Alto Research Center Incorporated)
v ktorom vyvinula prvý osobný počítač s intuitívnym grafickým rozhraním s ikonami, nazvaným GUI (angl. Graphical User Interface). Vzápätí sa o tejto prevratnej zmene v dovtedajšom ovládaní PC dozvedel aj zakladateľ spoločnosti Apple Steve Jobs, ktorý dosiahol obchodnú akvizíciu oboch spoločností a pomohol tak vzniku operačného systému Apple iOS, o ktorom sa viac môžete dozvedieť v knihe Steve Jobs od autora Waltera Isaacsona.
[/message_box]

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu