Profil českého dezinformačného online rádia zrušil YouTube z dôvodu opakovaného závažného porušenia zásad služby, ktorá zakazuje prejavy nenávisti.

„Mali sme unikátnych 18,5 tis. odberateľov na Youtube, 4 roky driny, archivované relácie, sledovanosť v desiatkach tisíc jednotlivých relácií. Všetko zničené. Rovnako ako mainstreamové médiá, tak i Svobodný vysílač má svoje kontakty v spravodajských kruhoch, kde je nám malá časť naklonená, a v rámci dohody o anonymite nám postupuje informácie, ktoré by nás mohli zaujímať. Kanál SVCS na Youtube bol bezodkladne a bez varovania zmazaný vďaka sérii relácií, ktoré sme vysielali s Michalom a Petrom v súvislosti s prerastaním mafie a podsvetia do vrcholových poschodí české politiky. Bolo tak urobené na priami rozkaz náčelníka pre potieranie kybernetickej kriminality,“ uviedlo rádio na sociálnej sieti.

Zakladateľ rádia Pavel Hlávka podľa denikn.cz tvrdí, že dôvod zmazania účtu je veľmi obecný. „Nepíšu, prečo to je konkrétne. Prišlo to ako blesk z čistého neba, nedali nám žiadne upozornenie.“

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu