V pondelok 16. novembra odštartoval youtuber GoGo novú talkshow pod názvom Chill Out Talkshow.

Zámerom relácie je prepojiť online svet YouTube generácie s klasickými osobnosťami – GoGo si bude do show pozývať zaujímavých hostí a celebrity z offline sveta.

Prvým hosťom jeho novej relácie bol scenárista Andy Kraus, ktorý stojí za divácky veľmi úspešným seriálom Panelák televízie JOJ, ale je aj autorom sitkomov ako Uragán, Susedia a Kutyil s.r.o., alebo najnovšieho sitkomu Dvojičky.

„Chcem, aby to bola úprimná show, kde pokecáme s hosťami o určitých témach a vy budete mať šancu vidieť, akí sú v realite. Aspoň troška teda! Prvým, hosťom je Andy Kraus, ktorého môžete poznať ako scénaristu/herca/režiséra mnohých úspešných Slovenských relácii,“ uviedol GoGo pod svojím prvým videom jeho novej talkshow:

Komentované videá na YouTube sa stali fenoménom dneška, keď mnohým divákom nahrádzajú tradičné programy v klasickej televízii.

YouTuberi si sami vybudovali publikum, ktoré ich uživí a stali sa tak z nich profesionálny tvorcovia video kontentu.

Získavajú príjmy z reklamy, ktorú spoločnosť YouTube automaticky k ich videám priradí, keď majú vysokú sledovanosť.

GoGo patrí k najznámejším slovenským YouTuberom, vlogovať začal už ako 16-ročný a za ten čas si vybudoval vlastné publikum.

GoGoManTV  tak sa volá jeho YouTube kanál, ktorý má v súčasnosti už takmer 1 milión 150 tisíc odberateľov a
video s jeho diskusiou s Andy Krausom má na Youtube po týždni už takmer 300 tisíc zahliadnutí.

„Koncom roku 2011 založil Bratislavčan Daniel Štrauch Gogomantv, jeden z prvých slovenských youtubových kanálov. Inšpiroval sa zahraničnými tvorcami a venoval sa komentovaniu hier, takzvaným let’s playom. Podobne ako najznámejší svetový youtuber PewDiePie postavil svoje začiatky na hre Minecraft,“ napísal Dominik Holič z denníka SME v long form článku v ktorom predstavil nielen GoGa, ale aj ďalšieho známeho slovenského YouTubera Selassieho.

Pozrite si GoGo-ve prvé video typu let’s play, ktoré obsahuje živé komentovanie počítačovej hry Minercraft, ktoré zverejnil už 30. decembra 2011 v súčasnosti sa však venuje prevažne tvorbe klasických vblogov zo života:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu