zdroj: PR.Konektor

Spoločnosť Mondeléz opäť zapája youtuberov do kampane v súvislosti s uvedením nových produktov Milka na trh. Počas celej sezóny mixuje rôzne komunikačné kanály offline aj online.

Vizuály a televízne spoty, ktoré sú v kľúčových komunikačných kanáloch nasadené od júla 2017 do konca letnej sezóny, uvádzajú tyčinky Milka Nussini, Tender a Oreo v spojení s tromi animovanými zvieratkami. Každé z nich reprezentuje vlastnosť konkrétnej čokoládovej pochúťky – chrumkavosť, jemnosť a ideálny mix chutí.

Aj tentokrát zapojila Milka známych slovenských a českých youtuberov, ktorí absolvovali výzvy pod hashtagom #pridajsaknam.

V tejto fáze kampane zverejnil každý z nich jedno video so zábavným alebo adrenalínovým obsahom, v ktorom testuje charakteristickú vlastnosť tyčinky. Mladých influencerov čakajú však ešte vzájomné výzvy, s ktorými vstúpi kampaň do druhej fázy.

Globálnu reklamu pripravila agentúra VLM, lokálnu exekúciu a zapojenie youtuberov na Slovensku a v Česku riadia agentúry z rodiny Konektor place, konkrétne PR.Konektor a The Hive.

„Základný formát kampane vrátane vizuálov je väčšinou daný v celom regióne. Zapojenie youtuberov a sociálnych sietí nám ale umožní všetko vhodnou formou lokalizovať a upraviť pre miestny trh,“ hovorí Artem Mazur, manažér značky Milka.

„Z youtuberov sme vybrali známe mená, ktoré zaisťujú aktiváciu v online prostredí a prepojenie s ďalšími sociálnymi sieťami. Na Slovensku pracujeme s LucyPug, v Česku s youtubermi Kovym a HouseBoxom. Každý z nich si vybral jednu tyčinku a otestoval jej vlastnosti v praxi vo svojich výzvach,“ dodáva zástupca Milky.

V prípade Milka Tender spájajúcej sa s nežnosťou absolvoval gamer House niekoľko skokov z výšky do najrôznejších materiálov vrátane „periny“ z tyčiniek. Testoval tak jemnosť piškótovej sladkosti.

Sympatická LucyPug zas mala za úlohu testovať rôzne kokteily, aby objavila ideálny mix chutí v Milke Oreo.

Český youtuber Kovy sa odhodlal na chrumkavé karate a pod dohľadom skúseného karatistu zisťoval „chrumkavosť“ pri prerážaní materiálov. Nevynechal ani dosku tvorenú zo zlepených Milka Nussini.

Na Slovensku sa môžu zákazníci zapojiť taktiež do instagramovej súťaže v spolupráci so streetwear obchodmi.

Video spoty z kampane si na YouTube kanále Milka môžete pozrieť > tu

Videá youtuberskych výziev sledujte na týchto linkoch:

 

> Kovy

> HouseBox

> LucyPug


Pozrite si vizuály kampane:

zdroj: PR.Konektor
zdroj: PR.Konektor
zdroj: PR.Konektor
zdroj: PR.Konektor

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu