repro foto: tv.varecha.sk

Vydavateľstvo P E R E X , a. s., ktoré je vydavateľom denníka Pravda, ale aj prevádzkovateľom najväčšieho slovenského internetového portálu s receptami – Varecha.sk, spustilo v týchto dňoch novú internetovú televíziu so zameraním na videorecepty a relácie o varení a jedle – TV Varecha, ako sme už v predstihu v auguste informovali.

Televíziu Varecha tv.varecha.sk , ktorá má vlastný Youtube kanál, bude možné sledovať aj cez sociálne siete ako Facebook či Instagram.

Cieľom projektu je zatraktívniť obsah webu Varecha.sk, osloviť mladú cieľovú skupinu, ktorej ponúkame TV Varecha vo všetkých platformách (smartphone, tablet, počítač), uviedla šéfka projektu Oľga Dúbravská.

Televízia Varecha je určená tým ľuďom, ktorí chcú vidieť ako sa nejaké jedlo varí, ale nechce sa im čítať textové recepty. Je lepšie raz vidieť, ako stokrát čítať, dodal projektový manažér Tomáš Abaffy, ktorý stál aj pri zrode webu Varecha.sk v roku 2009.

V súčasnosti tvoria obsah TV Varecha najmä video recepty, priebežne k nim budú pribúdať nové rubriky a relácie. Chceme dať priestor mladým foodblogerom, reštauráciám, veľkovýrobcom potravín atď.

Novú televíziu môžete sledovať cez internet, na stranke tv.varecha.sk, na Youtube kanáli, cez Facebook na stránke www.facebook.com/varechask, cez Instagram a IG TV stačí followovať profil @varechask.

Portál Varecha.sk vznikol 1. októbra 2009 a v súčasnosti je najväčším receptovým webom na Slovensku, ktorý má zverejnených viac než 60 tisíc receptov. Portál navštívi mesačne viac než 800 tisíc ľudí (826 tisíc RU v mesiaci november 2018 – zdroj AIMmonitor)

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu