Techbyte.sk je nový online magazín zameraný na technológie, vedu a internetovú kultúru. Je dielom Lukáša Zachara, ktorý stojí za jedným z najčítanejším Android webom na Slovensku, AndroidPortal.sk.

„TECHBYTE.sk rozširuje horizont tém, ktorými sa náš redakčný tím môže a zároveň aj chce venovať. Je to magazín, ktorý čítajú ľudia všetkých vekových kategórií, ktorí chcú mať prehľad o technologických či vedeckých novinkách zo sveta,“ vysvetľuje Lukáš Zachar.

Tím nového projektu tvoria členovia, ktorí pracovali alebo stále pracujú aj na webe AndroidPortal.sk. Do TECHBYTE.sk tak prinášajú svoje skúsenosti, rozvahu a rozhľad, ktorý potrebuje akýkoľvek úspešný projekt.

„Členmi nášho redakčného tímu nie sú len skúsení redaktori, ktorí publikujú na AndroidPortal.sk, ale aj nováčikovia z rôznych vekových skupín, ktorí TECHBYTE dodávajú pravú dávku rôznorodosti,“ opisuje Lukáš Zachar.

O tom, že je TECHBYTE.sk obľúbeným online magazínom hneď od štartu svedčia aj prvé čísla. Web si každý týždeň otvorí približne 18 000 reálnych používateľov, ktorí spoločne prečítajú viac ako 35 000 článkov.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu