Techbyte.sk je nový online magazín zameraný na technológie, vedu a internetovú kultúru. Je dielom Lukáša Zachara, ktorý stojí za jedným z najčítanejším Android webom na Slovensku, AndroidPortal.sk.

„TECHBYTE.sk rozširuje horizont tém, ktorými sa náš redakčný tím môže a zároveň aj chce venovať. Je to magazín, ktorý čítajú ľudia všetkých vekových kategórií, ktorí chcú mať prehľad o technologických či vedeckých novinkách zo sveta,“ vysvetľuje Lukáš Zachar.

Tím nového projektu tvoria členovia, ktorí pracovali alebo stále pracujú aj na webe AndroidPortal.sk. Do TECHBYTE.sk tak prinášajú svoje skúsenosti, rozvahu a rozhľad, ktorý potrebuje akýkoľvek úspešný projekt.

„Členmi nášho redakčného tímu nie sú len skúsení redaktori, ktorí publikujú na AndroidPortal.sk, ale aj nováčikovia z rôznych vekových skupín, ktorí TECHBYTE dodávajú pravú dávku rôznorodosti,“ opisuje Lukáš Zachar.

O tom, že je TECHBYTE.sk obľúbeným online magazínom hneď od štartu svedčia aj prvé čísla. Web si každý týždeň otvorí približne 18 000 reálnych používateľov, ktorí spoločne prečítajú viac ako 35 000 článkov.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu