zdroj: Fortuna/PRime time

Stávková spoločnosť FORTUNA pripravila v spolupráci s agentúrou MAYER/McCANN-ERICKSON novú kampaň „Stojíme pri tebe“, ktorou reaguje na čiastočne sa meniace preferencie športových fanúšikov.

MMA je čoraz populárnejšie bojové umenie, ktoré si získava viac a viac pozornosti. Spoločnosť FORTUNA sa rozhodla na silnejúci trend reagovať a rozšírila svoju komunikáciu o tento populárny športový segment.

Preto koncom roka 2020 uzavrela viacročné partnerstvo s prvým slovenským bojovníkom v UFC Ľudovítom „Lajošom“ Kleinom.

„MMA je rýchlo rastúce športové odvetvie, ktorého popularita narastá aj na Slovensku. Tento vzostup je zreteľný aj v oblasti kurzových stávok, preto tento fakt nemôžeme ignorovať. Lajoš Klein je náš najtalentovanejší zápasník s veľkou budúcnosťou. Veľa už stihol dokázať a veríme, že dokáže ešte omnoho viac,“ hovorí Ľudovít Vyskoč, generálny riaditeľ spoločnosti FORTUNA SK, a.s.

„Okrem toho je to aj fantastický človek, ktorého okrem bojovnosti zdobia pokora, skromnosť, zmysel pre fair play a úžasná cieľavedomosť. Všetky tieto atribúty nám tak naznačujú, že z Lajoša onedlho vyrastie ďalšia výnimočná slovenská športová osobnosť. A my chceme byť rozhodne pri tom,“ doplnil Ľudovít Vyskoč.

Lajoš Klein je aj hlavným hrdinom vizuálne atraktívneho televízneho spotu, ktorého myšlienkou je ukázať, že úspech každého z nás nezávisí len od talentu, tvrdej práce a disciplíny, ale aj od ľudí, ktorí nám veria a stoja pri nás. Okrem neho v spote hrajú aj jeho skutočná rodina a známi.

Kreatívci z MAYER/McCANN-ERICKSON dodávajú: „Bol to náš zámer. Chceli sme vytvoriť autentickú reklamu, kde účinkujú iba tí, ktorí Lajoša skutočne podporujú – jeho rodičia, priateľka, kamaráti, tréneri. Žiaden komparz. Sú tam iba ľudia, ktorí mu verili a vždy stáli pri ňom. Týmto prístupom sme chceli zdôrazniť autentickú úlohu, ktorú v jeho podpore zohráva aj spoločnosť FORTUNA.“

Súčasťou kampane „Stojíme pri tebe“ sú okrem televízneho spotu aj online formáty.

Vizitka televízneho spotu:

Klient: FORTUNA SK, a.s.
Agentúra: MAYER/McCANN-ERICKSON
Creative Director: Peter Viktor Blaho
Art Director: Miroslava Králiková
Copywriter: Milan Macko
Account Manager: Paola Hemžová
Stratég: Martin Kozár
Produkcia: Eallin
Réžia: Roland Wranik

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu