Agentúra Zaraguza spustila od pondelka 19. septembra pre portál Profesia.sk novú kampaň, ktorou chce primäť ľudí, aby si zdieľali navzájom pracovné ponuky. Na portáli zároveň pribudla aj funkcia Odporučiť ponuku známemu.

Hlavnou ideou spotu sa stali mini príbehy ľudí, ktorí si vďaka známym našli na Profesii prácu, vďaka ktorej majú aj čas na svojich najbližších, alebo voľnočasové aktivity. Zaraguza rozvíja ideu predchádzajúcej komunikácie „Zmeň prácu, zmeníš svoj život!“

“Každý z nás má vo svojom okolí blízkeho, ktorého práca nebaví a nenapĺňa. Alebo niekoho, kto pre pracovné vyťaženie nemá čas na svoju rodinu či pivo s priateľmi. A práve v takýchto situáciách by sa v človeku mal prebudiť “Posol dobrých prác”, ktorý spraví všetko preto, aby blízkemu pomohol a našiel mu lepšie zamestnanie,” povedal copywriter Zaraguzy Jaroslav Vígh.

„Situácia na pracovnom trhu aktuálne praje ľuďom, ktorí si hľadajú prácu, o čom svedčí v priemere až 700 pracovných ponúk, ktoré sa denne objavia na našom portáli. Keďže práve rodina a naši blízki s nami prežívajú každodenné radosti aj starosti, poznajú našu frustráciu a nespokojnosť s prácou, stávajú sa aj hlavnými motivátormi pre odporúčanie novej práce. V kampani sme sa zamerali na odporúčanie zaujímavých pracovných ponúk svojim blízkym, keďže prostredníctvom Profesia.sk pošlú užívatelia v priemere 16 000 takýchto odporúčaní za mesiac,“ povedala výkonná riaditeľka spoločnosti Profesia Ivana Molnárová.

Kampaň bude nasadená od septembra do novembra v TV, na sociálnej sieti Facebook a YouTube (dve variácie spotov), online bannery, a vizuály kampane sa objavia aj na citylightoch:

Vizuál bannera:

bud-posol-dobrych-prac-profesia-sk-vizual-bannera
Vizitka kampane:

Klient: Profesia.sk
Agentúra: Zaraguza
Creative Directors: Michal Pastier, Milan Malý
Art Directors: Milan Malý, Andrej Nemček
Strategy Director: Juraj Pobjecký
Copywriters: Jaroslav Vígh, Zuzana Smetanková
Account Managers: Marián Záhorec, Alexandra Vanenkovova
Réžia: Max Turek
Kamera: Dušan Husár

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu