zdroj: SLSP

Po bezpečnom bankovaní a pomoci klientom aj krajine prichádza Slovenská sporiteľňa s emotívnou kampaňou a silnou produktovou ponukou aj pre nových klientov.

V kampani prináša povzbudenie k návratu do bežného života, ale aj pohodlné otváranie účtu mobilom bez nutnosti návštevy pobočky, účet zadarmo na najbližších 12 mesiacov či odmenu 30 eur za platby mobilom v celkovej výške 100 eur.

Kampaň odštartovala 18. mája v televízii, online a direct komunikácii. Súčasťou kampane bude aj špeciálny mediálny event. Silným motívom je charizmatický prednes upraveného textu piesne Adama Ďuricu Spolu hercom Mariánom Mitašom.

Kampaň je interaktívna, ľudia sa do nej môžu zapojiť nahratím vlastného krátkeho videa na www.spolumamenato.sk a jeho zdieľaním na sociálnych sieťach.

„Aktuálne zažívame reštart našich súkromných ale aj pracovných životov, a práve povzbudenie k návratu do života napriek všetkým problémom a ťažkostiam, sú témou našej novej kampane. Značku Slovenskej sporiteľne od začiatku krízy komunikačne spájame s posolstvom #spolumamenato. Hodnoty ako dôvera, spolupatričnosť sa snažíme prepájať s užitočnými riešeniami pre našich klientov a zamestnancov. Kampaňou podporujeme dlhodobý positioning inovatívneho a zodpovedného lídra. Atraktívnou produktovou ponukou cielime na všetkých, ktorí nemajú v našej banke účet a hľadajú silného, dôveryhodného a inovatívneho partnera pre svoje bankovanie,“ uviedla Dáša Juríková, riaditeľka stratégie a rozvoja značky Slovenskej sporiteľne.

Vizitka kampane:

Kampaň: #spolumamenato
Klient: Slovenská sporiteľňa
Kreatívna agentúra: Zaraguza
Creative director: Michal Pastier
Art director: Milan Malý
Strategist: Jakub Straka
Ideamaker: Nela Pazderková
Senior copywriter: Eva Myjavcová
Account manager: Eva Klimeková, Jaroslava Huljaková
Media director Zaraguza: Pavol Krutý
Médiá a influenceri: Wavemaker
Produkcia TVC: Protos Productions
Režisér: Pepe Ehrenberger
Kameraman: Martin Kollár
Hudba: Michal Novinski

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu