foto: TV JOJ

Televízia JOJ v utorok 12. novembra odvysielala posledné epizódy tretej série svojho kriminálneho seriálu Za sklom. Seriál bol úspešný nielen na televíznych obrazovkách, diváci si ho našli aj v online archíve na webe a tiež v aplikácii TV JOJ.

Unikátna slovenská kriminálka Za sklom má za sebou finále tretej série. Oceňovaný seriál, inšpirovaný reálnym príbehom dvojice policajtov, prepojením biznisu na politiku a skutočnými celospoločenskými udalosťami, mal túto jeseň v programe TV JOJ desať epizód, ktoré priniesli najviac akcie a zvratov zo všetkých sérií a úspech u slovenského publika.

S kriminálkou Za sklom sa včera večer lúčilo až 409-tisíc divákov, seriál televízie JOJ tak dosiahol svoje rekordné výkony tretej série – predposledná epizóda zaznamenala 8,3 % rating a 17,6 % share, po nej nasledujúca posledná epizóda dosiahla až 8,8 % sledovanosť a 23,4 % podiel na trhu.

Najsilnejšou cieľovou skupinou boli muži vo veku 45 až 54 rokov s vynikajúcou, až 13,1 % sledovanosťou a 28,7 % podielom, diváčky v rovnakej CS dosiahli takisto výborný 12,3 % rating.

Za sklom si počas celej tretej série silnej jesennej sezóny udržalo pozornosť publika, seriál si každý týždeň nenechalo ujsť okolo 350-tisíc televíznych divákov.

Úspešná bola kriminálka zároveň aj v online platformách televízie JOJ – na webe, či v mobilnej aplikácii – kde si ju vyhľadali najmä mladšie ročníky.

Na videoportáli, kde sú dostupné všetky pôvodné formáty televízie JOJ zadarmo, má každá epizóda tretej série Za sklom v priemere okolo 80-tisíc videní a napríklad prvá epizóda zo začiatku septembra dosiahla dosiaľ až 117-tisíc vzhliadnutí.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ. Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12+. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; PR JOJ Group

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu