Vystúpenia mnohých hudobníkov, zaujímavé diskusie, ale aj symbolické štrnganie kľúčmi – to a mnoho ďalšieho vás čaká v pondelok, 17. novembra, od 16.00 na staromestskom Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.

Krištáľové krídlo a mestská časť Bratislava-Staré Mesto vás pozývajú na hudobno-diskusný program „Sme my národ holubičí?“, ktorý sa bude konať pri príležitosti 25. výročia Nežnej revolúcie.

Akcia na Hviezdoslavovom námestí vznikla ako reakcia na zrušený koncert na Zimnom štadióne. Podarilo sa ju zorganizovať počas niekoľkých dní. Svoju účasť potvrdili mnohí z tých, ktorí zohrávali dôležitú úlohu počas Nežnej revolúcie pred 25 rokmi.
Podujatie bude moderovať Rastislav Piško, vystúpia:

Peter Bič Projekt, Robo Opatovský, Filip Tůma, Martin Madej, Metalinda, Adriena Bartošová, Zuzana Haasová, Martin Valihora a mnohí ďalší. Divákom sa prihovorí aj Anton Srholec.

Okrem koncertu a vystúpení slovenských umelcov sa bude na Hviezdoslavovom námestí hovoriť na témy – prínos Nežnej revolúcie po 25 rokoch; ako mladí ľudia vnímajú vývoj demokratickej spoločnosti na Slovensku a čo očakávajú od smerovania našej krajiny.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu