Zdeněk Pohlreich (foto: Arthur media)

Spoločnosť Miele, ako výrobca prémiových spotrebičov pre domácnosti a reštaurácie rozbieha marketingovú spoluprácu so známym šéfkuchárom.

 Spoluprácu so Zdenkom Pohlreichom má značka naplánovanú počas celého roka 2017 a kampaň využíva mediatypy, ako sú TV, P.O.S. a online prostredie. „Našim cieľom je inšpirovať  súčasných aj budúcich zákazníkov značky Miele k moderným metódam prípravy pokrmov, pre ktoré sú naše spotrebiče určené. Sú to najmä ľudia v produktívnom veku, ktorí si zakladajú na vysokej kvalite, inklinujú k najmodernejším technológia a zároveň zmýšľajú ekologicky,“ povedal pre MediaWatch.Dog  František Uhrinec, obchodný riaditeľ spoločnosti Miele.

„Spoločnosť Miele pri prezentácii svojich zabudovateľných kuchynských spotrebičov pravidelne spolupracuje s renomovanými českými a slovenskými kuchármi. Pán Pohlreich má s prístrojmi Miele dlhodobú osobnú skúsenosť a používa ich nielen doma, ale tiež vo svojej televíznej relácii, či škole varenia.  Navyše, vo svojej práci kladie dôraz na používanie kvalitných surovín a aktuálne sa čoraz viac zaoberá zdravým životným štýlom, takže spojenie s ním bolo pre našu značku úplne prirodzeným rozhodnutím,“ dodal František Uhrinec.

Zdeněk Pohlreich sa stal ambasádorom značky Miele - obr. 2
Zdeněk Pohlreich (foto: Arthur media)

Zdeněk Pohlreich (1957) je uznávaný český šéfkuchár. Svoju kuchársku kariéru začínal v pražských reštauráciách a po emigrácii v roku 1986 pôsobil ako šéfkuchár v reštauráciách v Austrálii a Holandsku. Po svojom návrate do Čiech pracoval v hoteli Renaissance, Villa Voyta, Radisson SAS Praha alebo Prague Marriot. V súčasnosti varí vo svojich podnikoch Café Imperial, Divinis, a Next Door by Imperial.

„Navyše, vo svojej práci kladie dôraz na využívanie kvalitných surovín a aktuálne sa čoraz viac zaoberá zdravým životným štýlom, takže spojenie s ním bolo pre našu značku úplne prirodzeným rozhodnutím.  Všetky Miele Experience Centrá a takisto mnohí predajcovia prezentujú spotrebiče Miele v aktívnych kuchyniach, rovnako tomu je aj na rôznych výstavách, či eventoch, preto budú súčasťou spolupráce aj spoločné prezentačné varenia a recepty,“ povedal Uhrinec.

Zdeněk Pohlreich sa zviditeľnil i ako moderátor relácií v TV Prima, ako Ano, šéfe!, Na nože!, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem, Už dost, šéfe!, Teď vaří šéf!, Rozpal to, šéfe! alebo Vařte jako šéf!.

Je tiež autorom obľúbených kuchárskych kníh a kníh o gastronómii – Bravo, šéfe, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem, Vařte jako šéf, Moje domácí kuchyně alebo najnovšia publikácia Lehká kuchařka s receptami na odľahčené jedlá.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu