zdroj foto: eSlovensko

Občianske združenie eSlovensko prináša na školy dvoj mesačné turné spojené so sériou interaktívnych prednášok s audiovizuálnymi hudobnými prvkami na tému kyberšikanovanie.

Turné sa uskutoční v desiatich slovenských mestách, je určené mladému publiku vo veku 12 až 19 rokov. Moderátorom podujatia je režisér a spoluautor projektu Miro Drobný a raperka Aless.

Kyberšikanovanie.sk prináša naše skúsenosti z osemročnej práce s touto témou. Je výberom toho najlepšieho a overeného z rôznych projektov z celého sveta. V knihe sme opísali reálne prípady kyberšikanovania na Slovensku ako aj tragické prípady zo zahraničia končiace samovraždou obete. Dúfame, že aj vďaka tomuto projektu Slovensko nič také nezažije,“ uviedol spoluautor projektu Miro Drobný.

Kyberšikanovanie.sk je súčasťou projektov občianskeho združenia eSlovensko o.z. – Zodpovedne.sk, Ovce.sk, RYTMUS Sidliskovysen.sk, Kybersikanovanie.sk, Nehejtuj.sk, NoProblemos.sk, MatFilipa.sk, Pomoc.sk, Stopline.sk, neZavislost.sk, ktorých cieľom je vzdelávanie, prevencia, ochrana detí a mládeže na Slovensku. Projekt má neziskový charakter.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu