Po novom sa web Žena.sk viac prepája s týždenníkom Báječná Žena a oba ženské weby Žena.sk aj Wanda.sk vydavateľstva News and Media Holding prešli aktuálne kompletným redizajnom.

Oba ženské weby zmenili dizajn, sú responzívne, tematické sekcie zostali zachované. Novinkou je sekcia Wiki.

„Nový dizajn oboch portálov bol vytvorený v externom prostredí, pričom spočiatku bežal v režime AB testingu a primárne sa weby zobrazovali v starom dizajne, pričom mali návštevníci možnosť prepnúť sa do nového. Vzhľadom na veľký záujem a pozitívne reakcie sme krátko na to prešli do BA testingu, kedy sa najskôr zobrazuje nový dizajn s možnosťou prepnúť na starý,“ povedal marketingový riaditeľ vydavateľstva News and Media Holding Jindřich Staněk.

Redizajn webu Žena.sk a nové logo vychádza z redizajnovaného printu týždenníka Báječná Žena.

Redizajn Žena.sk - jul 2016
zdroj: News and Media Holding

„Hlavné znaky, v ktorých sa print a online stretávajú, sú témy o zdraví, ženské príbehy, výživa a rodina. Spustili sme tiež spoločne súťaž Báječné chudnutie na www.bajecnechudnutie.sk, ktorá je našou prvou spoločnou aktivitou a podporuje kampaň spustenia redizajnu ŽENA.sk,“ povedala šéfredaktorka Báječnej ŽENY Ema Pospíšilová Tekelyová.

Aj web Wanda.sk sa prispôsobil trendom, dizajn je moderný, zmenila sa veľkosť obrázkov a jednotlivé sekcie sú farebne odlíšené.

Redizajn Wanda.sk - jul 2016
zdroj: News and Media Holding

„Obrázky sú väčšie, efektnejšie a pútajú pozornosť už na prvý pohľad. Zmenou prešiel aj typ písma, čo len podčiarkuje mladistvý krok smerom k mladšej cieľovej skupine. Pribudla tiež farebnosť spoločných grafických prvkov a nový layout,“ dodal Jindřich Staněk.

Novinkou na oboch weboch je praktická encyklopédia krásy a zdravia s názvom WIKI.

Pozrite sa, ako vyzerali weby Wanda.sk a Žena.sk pred redizajnom:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu