Aktuálne je v stánkoch májové vydanie ženského magazínu Eva, ktoré vyšlo v špeciálnom vydaní s dvomi titulkami – pre ženy a pre mužov.

Tvárou májového magazínu sa stali hlavný protagonisti seriálu ZOO televízie JOJ Táňa Pauhofová a Ján Koleník.

Obsahom špeciálneho májového vydania bude, ako inak téma lásky, ale i tipy na zmenu šatníka – farbou leta je ružová, a nebudú chýbať ani Zakázané strany o vzťahoch a erotike.

Pozrite si video zo zákulisia fotenia obálky (zdroj: EVA/Ringier Axel Springer Slovakia):

Čítanosť

Ženský magazín Eva patrí tradične medzi najpredávanejšie na trhu, keď v mesiaci január 2016 (posledné dostupné dáta), si ho podľa auditu nákladu združenia Audit Bureau of Circulations Slovakia (ABC SR) kúpilo rekordne viac ako 70 tisíc čitateľov, tlačený náklad bol viac ako 85 tisíc kusov. Zopakoval rekord z januára roku 2015.

Konkurenciou sú mu ženské tituly, ako EMMA, v čítanosti je tesne za Evou (pozri tabuľku), ale i EVITA, či novovzniknutá LENNA, alebo MIA, ktorú ešte len plánuje uviesť na trh vydavateľstvo Perex.

Pozrite si prehľad nákladov v tabuľke (po kliknutí sa zväčší):

Priemerny tlaceny a predany naklad magazinov EVA, EMMA, EVITA, 2015, jan.2016, tabulka-Masmedialne.info, zdroj dat-ABC SR - tabulka
Priemerný tlačený a predaný náklad magazínov EVA, EMMA, EVITA, 2015, jan.2016 (tabuľka: Masmediálne.info, zdroj dát: ABC SR)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu