zdroj foto: Ringier Axel Springer Slovakia

Technologický web z malého portálu vyrástol na jeden z najväčších portálov, ktorý mesačne navštívi v priemere 600 tisíc unikátnych čitateľov. Za 18 rokov zverejnil viac ako 107 tisíc článkov, aktuálne viac než 150 článkov týždenne.

Portál Živé.sk tvorí v súčasnosti portfólio vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a môžete na ňom nájsť spravodajstvo zo sveta technológií, alebo testy produktov, články o internete a internete vecí, digitálnej televízii, smartfónoch, či počítačových a konzolových hrách.

„Chceme byť pre našich čitateľov sprievodcom digitálnym životom,“ povedal šéfredaktor Živé.sk, Filip Hanker a dodal „Aj to je dôvod, prečo na Živé.sk nájdete nielen typicky technologický obsah, ale atraktívny tematický mix – tak, aby si každý našiel to svoje.“

„Obzvlášť hrdí sme na naše dve video relácie – Živé IT, ktorá sa venuje technologickým témam a Live Game, ktorá je určená pre hráčov počítačových a konzolových hier,“ doplnil zástupca šéfredaktora Živé.sk, Ján Trangel.

„Pre technologický magazín je dôležité nielen informovať o tom, čo je tu dnes, ale kriticky sa pozerať aj do budúcnosti,“ doplnil šéfredaktor Hanker.

Redakciu Živé.sk tvorí 8 interných novinárov a 12 stálych externých redaktorov, šéfredaktor Filip Hanker je členom redakcie už viac ako 13 rokov a jeho súčasný zástupca Ján Trangel už viac ako 11 rokov a druhý zo zástupcov Martin Kováč je členom tímu už 16 rokov.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu