Nová relácia Live Game pribudla v rubrike Technika na video portáli Tivi.sk a zároveň i na technologickom portáli Živé.sk, ktorého redakcia reláciu pripravuje.

Scenár novej relácie pripravili Ján Trnagel, vedúci TestCentra Živé.sk. Moderátorom je človek z vlastných radov Martin Paluš, redaktor Živé.sk, ktorý participuje aj na scenári novej relácie. Kameru a strih rieši Peter Szabó.

Prvý pilotný diel odvysielali už v auguste a keďže mala u čitateľov nečakaný úspech rozhodli sa ju na pevno zaradiť do obsahu Živé.sk, do rubriky Live Game.

Portál Živé.sk je dlhodobo najčítanejší internetový magazín na Slovensku s tematikou technológií. Podľa auditu AIM monitor ho v októbri 2015 čítalo 434 218 unikátnych návštevníkov (RU).

Živé.sk už 16 rokov prináša správy zo sveta techniky, pričom v posledných mesiacoch sa magazín tematicky rozrástol aj o startupy, nielen o počítačové hry a zároveň prináša čoraz viac autorských videí.

Pozrite si nový diel relácie, v ktorom predstavili videohry Halo 5: Guardians, Call of Duty: Black Ops 3, Fallout 4 či Star Wars: Battlefront.

O Tivi.sk

sledovanost Tivi.sk v roku 2014 a 2015, zdroj dat- AIMmonitor
sledovanosť Tivi.sk v roku 2014 a 2015, zdroj dát: AIMmonitor

Video portál Tivi.sk, ktorého video platformu Živé.sk s novou reláciou Live Game používa, si dlhodobo drží pozíciu jednotky na Slovenskom trhu. Je súčasťou portfólia vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a funguje od 24. augusta 2010.

Podľa prieskumu AIMmonitor mala online televízia v mesiaci september 2015 návštevnosť 245 840 divákov (RU).

Pričom mesačný priemer v roku 2015 (január až september, desktopy) bol 144 254 divákov (RU), avšak dáta za dva mesiac (január-február) v AIMmonitore absentujú (=0).  Údaje sa nezobrazujú, jedná sa o procesnú systémovú chybu v AIMmonitore, pretože Tivi.sk v minulosti fungoval pod Azet.sk, čiže mal čísla v AIMmonitore uverejnené pod ním, následne sa presunul pod Čas.sk, kde je aj teraz.

Pre porovnanie priemerná návštevnosť v roku 2014 (za 12 mesiacov) bola mesačne 229 927 divákov (RU).

Projekt Tivi.sk je však súčasťou aj ďalších portálov patriacich pod vydavateľstvo RAS nielen živé.sk, ale i Čas.sk, ale aj Váš.Čas.sk, Časpreženy.sk, Adam.sk, Život.sk, Ktotoje.sk, Kuchraky.sk, Azet.sk.

Sledovanosť Tivi.sk v roku 2015:

sledovanosť Tivi.sk v roku 2015, zdroj dat- AIMmonitor, autor Marian Luha
sledovanosť Tivi.sk v roku 2015, zdroj dát: AIMmonitor, autor Masmediálne.info

Pre porovnanie sledovanosť Tivi.sk aj v roku 2014:

sledovanosť Tivi.sk v roku 2014, zdroj dat- AIMmonitor, autor Marian Luha
sledovanosť Tivi.sk v roku 2014, zdroj dát: AIMmonitor, autor Masmedialne.info

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu