Pozrite si malú ochutnávku. Tipujeme víťaza v kategórii Out of home tohoročnej súťaže Zlatý klinec. Už 10. júna sa dozvieme či sme tipovali správne.

Náš tip na víťaza v kategórii Out of home (B1 – Komerčné produkty a služby):

ZSE meet-pointy na festivale Pohoda

Stručná charakteristika práce slovami tvorcov z agentúry Respect APP (zdroj: KRAS):

„Všetci vieme, aké je ťažké s niekým sa stretnúť na Pohode. Aby sme ľuďom uľahčili orientáciu, doniesli sme na Pohodu 19 solárnych lámp, ktoré sa cez deň nabíjali a večer svietili – a tieto lampy sme využili ako meet-pointy. Každá lampa mala vlastný dizajn, takže ľudia mali 19 osobitých meet-pointov. Mohli sa stretnúť pod blackmetalovou lampou s netopiermi, pod šachovnicovou ska lampou či lovesongovou lampou so srdiečkami“.

Zlatý klinec je súťaž o najkreatívnejšiu reklamu na Slovensku a je organizovaná už od roku 1994 Klubom reklamných agentúr Slovenska.

Porotu súťaže tvoria osobnosti slovenskej reklamy z členov Art Directors Clubu a dopĺňajú ich zahraniční porotcovia.

Základným a jediným kritériom hodnotenia kvality súťažných prác je originalita, inovatívnosť kreativita a kvalita jej realizácie.

Ocenenia Zlatý, strieborný a bronzový klinec sú udeľované v kategóriách Print a Poster, Out of home, Film, Rádio, Interactive and online, Techniques, Media, Kreativita v PR, Events, Kampaň. Zároveň sa udeľujú i ocenenia Grand Prix, Art Prix, Ocenenia Véčko – Agentúra večera.

Pozrite si všetky prihlásené súťažné práce > Zlatý klinec 2016

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu