Pri príležitosti 25. výročia značky Mercedes-Benz na Slovensku sa v Bratislave konal gala večer, na ktorom vystúpil s príhovorom aj Till Conrad, vedúci regiónu zámorie divízie Mercedes-Benz Cars spoločnosti Daimler. Gala večera sa zúčastnilo viac ako jeden tisíc pozvaných hostí. Na pódiu sa zišli aj vozidlá značky Mercedes-Benz a kapela Lúčnica.

“Pred 25 rokmi to bolo odvážne rozhodnutie založiť spoločnosť, ktorá by dovážala a predávala na Slovensku mercedesy. Zatiaľ čo v roku 1990 predala zo známej unimobunky šesť ojazdených vozidiel, tohto roku smeruje k 2,5-tisícovému odbytu. Tento ohromný úspech je výsledkom tvrdej práce a mimoriadneho úsilia. Chcem k nemu spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia zagratulovať a zároveň poďakovať našim zákazníkom za ich vernosť, “ povedal na margo okrúhleho výročia Dr. Till Conrad, vedúci regiónu zámorie divízie Mercedes-Benz Cars spoločnosti Daimler.

“Ešte tento mesiac uvádzame novú faceliftovanú Triedu A a GLC, pričom ďalej pripravujeme omnoho viac. Keďže poznám svojich slovenských kolegov a našich partnerov, ubezpečujem vás, že máme najoddanejší obchodný tím. Som preto úplne presvedčený, že značka s hviezdou bude na Slovensku vo svojom úspešnom príbehu pokračovať. Môžete sa spoľahnúť, že s mojimi kolegami v Stuttgarte urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme tento budúci rozvoj podporili, “ dodal Till Conrad.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu