foto: OZETA, zdroj: Devito

Čierny oblek Mareka Hamšíka bol ušitý v edícii 200 kusov. Je vlnený, s prímesou 4% elastanu pre zachovanie športového charakteru a voľnosti. Látka z ktorej je ušitý pochádza z fabriky v Taliansku.

Každý oblek je označený svojim číslom a odznakom limitovanej edície. K oblekom v spoločnosti OZETA vytvorili aj futbalovú edíciu módnych doplnkov, ako sú manžetové gombíky, pánske ponožky, kapesníky, kravata, či motýlik. Zákazník kúpou kolekcie jednoznačne vyjadrí svoju „vášeň pre futbal“.

foto: OZETA, zdroj: Devito

„Prizvať na spoluprácu Mareka Hamšíka bolo to najprirodzenejšie rozhodnutie, aké sme v tomto prípade mohli urobiť. Je rešpektovaný, je to osobnosť, bojovník ,ktorý sa nikdy nevzdáva. Zároveň má výrazný a osobitý štýl a rozumie móde. Presne tak vnímame aj mužov, ktorí sú našimi zákazníkmi. A čo je veľmi dôležité – je autoritou mladej generácie. A o to nám ide. Cez Mareka ukázať mladým mužom, že nosiť oblek a byť za elegána pri každej príležitosti je atraktívne a trendy,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti OZETA Miloš Hrbatý.

Vizitka kampane:

Timing: 1. 9. – 30.12. 2018
Mediamix: Billboards, Bigboards, Print, online, refresher.sk, fcb, instagram
Foto: Petra K. Áčová
Styling, make-up: Kaja Čemová Kollárová,
Produkcia: Martin Krumpál/OZETA

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu