Tradičná baza, upokojujúca levanduľa a nevšedná chuť kvetu lotosu tvoria produktový rad pramenitej vody Zlatá studňa Dotyk kvetov.

Značka sa svoju aktuálnu komunikáciu rozhodla osviežiť aj spoluprácou s blogerkami. V duchu lifestylových trendov sa tak spojila s najväčšou donáškovovou službou kvetov a darčekov na Slovensku, Kvety.sk, a vybrali tvár pre každú príchuť.

Chuť pramenitej vody Zlatá studňa Dotyk kvetov príjemne prekvapí, ale zároveň má až o 30 percent menej kalórií ako konkurencia.

Kvetový rad Dotyk kvetov totiž rešpektuje trendy zdravého životného štýlu, čo sa podarilo dosiahnuť vďaka prírodným arómam, bez použitia umelých farbív či sladidiel.

Je tiež bez bubliniek, určený je najmä pre ženské publikum, nakoľko práve tie (podľa prieskumu Zlatej studne) preferujú nesýtené vody.

Lifestylový trendový rad vôd sa Zlatá studňa po niekoľkých úspešných spoluprácach rozhodla opäť spojiť s kvety.sk. Pre každú príchuť bola vybraná jedna tvár – slovenská mikroinfluencerka.

„Spolu s našou agentúrou sme vybrali tri dievčatá, ktoré sa nám svojim zameraním a láskou ku kvetom najviac hodia. Chceli sme dosiahnuť, že emóciu z kvetov a príchutí Dotyku kvetu budú šíriť aj ďalej,“ potvrdzuje brand manager Zlatej studne, Mária Kostrabová.

Tvárou príchute baza sa tak stala Miroslava Germanová, ktorá vystupuje pod menom The Blond Zebras, Ivana Stanclová reprezentuje lotos a Alexandra Drugdová, ktorú všetci milovníci kvetov poznajú, ako Prairie Charm, zase levanduľu.

Každá z nich spolu s aranžérmi z Kvety.sk vytvorila kyticu podľa svojich predstáv a emócií danej príchute a nesie ich meno. „Spolupráci so Zlatou studňou sa vždy tešíme. Je to pre nás veľmi prirodzené spojenie, o to viac, že emócie daných príchutí vieme pretaviť do krásnych kytíc,“ dodáva CEO & Founder Kvety.sk, Miroslav Očenáš.

https://www.instagram.com/p/BnUEnadAyn6/?taken-by=theblondzebras

https://www.instagram.com/p/BnVWqe7gd8Z/?taken-by=stanclova.ivana

View this post on Instagram

#sponsored . Have a great weekend lovelies ♡ . I teamed up with two great brands to create this beautiful bouquet… all inspired by lavender. . Dnes vám konečne môžem prezradiť viac o mojej spolupráci na nasledujúci mesiac. Stala som sa totiž tvárou pramenitej vody #zlatastudna Dotyk kvetov – levanduľa. Spoločne s @kvety.sk sme dokonca vytvorili levanduľou inšpirovanú kyticu, ktorú si v nasledujúcich týždňoch môžete kúpiť… a je toho ešte oveľa viac, na čo sa môžete tešiť ♡ Ja sa z toho teším veľmi ♡♡♡ . #prairiecharm @divino_agency #dotykkvetov #kvetysk #primalex #ikeabratislava #bellarosecz #bellarosesk #global_ladies #rsa_ladies #interior_magasinet #inspiredbypetals #lantliv #mycountryhome #myblossomedhome #myquietbeauty #mymomentwithflowers #myslowliving #alliseeispretty #alittlebeautyeverday #allthingsbotanical #bloomandgrow #milujem_kvetiny

A post shared by Alexandra (@prairie_charm) on

Etikety fliaš Dotyk kvetov sú tvorené vizuálmi roztopašnej víly od talentovanej ilustrátorky Edit Sliackej a má ambíciu osloviť primárne nežné publikum.

Kampaň z dielne Wiktor Leo Burnett je doplnená televíznym spotom, kde víla ožije a celkovú atmosféru dopĺňa pieseň skomponovaná a naspievaná Janou Kirschner, ktorá so značkou Zlatá studňa spolupracovala už aj v minulosti. Produktový rad Dotyk kvetov je podporený TV kampaňou prebiehajúcou počas septembra:

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu