záber z aktivačného videa

Spoločnosť PepsiCo s reklamnou agentúrou Triad spustila pre svoje značky Pepsi a Lay‘s kampaň pri príležitosti záverečnej fázy Ligy majstrov UEFA, ktorej je zároveň partnerom. Aktivácia prebehla na Facebooku, kde fanúšikovia súťažia o výhru, kterou sú vstupenky na finálový zápas v Cardiffe.

Pepsi a Lay’s vyzvali svojich fanúšikov na sociálnej sieti Facebook na fan pages Pepsi CZ & SK alebo Lay’s CZ & SK, aby sa zapojili do výzvy a plnili rôzne úlohy. Mali poslať selfie, ako fandia při futbalovom zápase, alebo komentovať zápas a nahrať sa.

„Kampaňou chceme osloviť čo najširšiu skupinu ľudí, najmä nadšencov futbalu. Preto zábavnou formou cielime na fanúšikov našich sociálnych sietí a ponúkame im možnosť zažiť futbalovú horúčku naživo,“ povedal Michal Šlechta, brand manažér značky Pepsi.

Posledná výzva na ktorú môžu reagovať aktuálne spočíva v úlohe, kedy sa nakrútia s kamarátmi, ako robia tzv. mexickú vlnu. Svoje videá nahrávajú do komentárov priamo pod výzvu na Facebooku.

Víťaz, ktorý získa vstupenky bude vyžrebovaný 27. apríla o 18 hod v pražskom obchodnom centre Arkadia Pankrác. Live stream zo žrebovania budete môcť .sledovať na facebookových profiloch Pepsi a Lay’s.

Pozrite si sériu aktivačných videí:

ZÁVEREČNÉ KOLO SÚŤAŽE O ZÁJAZD NA FINÁLE LIGY MAJSTROV JE TU! Vezmite aspoň troch parťákov, nahrajte nám do komentárov svoje video s čo najoriginálnejšou mexickou vlnou a ste v hre! Trumfnete vlnu Nastyho? ;) Pravidlá tu: http://bit.ly/Pravidla_SK Prvé kolo súťaže: http://bit.ly/Prve_kolo Druhé kolo súťaže: http://bit.ly/Druhe_kolo

Posted by Pepsi CZ & SK on 16. apríl 2017

DRUHÉ KOLO SÚŤAŽE O DVA LÍSTKY NA FINÁLE UEFA LIGY MAJSTROV JE TU! Pozrite si Nastyho epický videokomentár a skúste ho prekonať! Zapojte sa do súťaže a zaveste nám pod video svoju nahrávku, ako komentujete Hulkov gól! ;)Pravidlá tu: http://bit.ly/Pravidla_SK Prvé kolo súťaže: http://bit.ly/Prve_kolo

Posted by Pepsi CZ & SK on 11. apríl 2017

https://www.facebook.com/PepsiCeskoSlovensko/videos/1468498059856721/

Vizitka kampane:
Timing: 04/2017
Mediálne nasadenie: online, print, event, PR
Digitálna agentúra: Triad
Produkčná agentúra: IMA PRODUCTION
PR agentúra: Botticelli

vizuál kampane (zdroj: Botticelli)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu