zdroj: Zoznam

Jedna z prvých webových stránok na Slovensku, Zoznam.sk, prechádza redizajnom. Zoznam už testuje evolučné zmeny, ktoré reflektujú na súčasné požiadavky používateľov v A/B teste.

Webový portál Zoznam.sk patrí aj po 20 rokoch od svojho vzniku k najnavštevovanejším stránkam slovenského internetu.

„Pre našich návštevníkov sme na Zozname pripravili viac atraktívneho obsahu v modernom rozhraní. Cieľom redizajnu je zvýšený komfort pri používaní webstránky a jednoduchšia orientácia používateľa na webe,“ vysvetľuje zmeny konateľ Zoznamu, Martin Mác.

„V týchto dňoch spúšťame A/B test novej titulky. Dôležitou súčasťou procesu finalizácie redizajnu je testovanie a najmä spätná väzba, na základe, ktorej budeme kontinuálne pracovať na vylepšeniach,“ doplnil Martin Mác.

Po redizajne Zoznam.sk ponúkne na titulke viac obsahu zo svojich online magazínov. Umiestnené budú tematicky v prehľadných boxoch, ktoré sa návštevníkovi zobrazia pri scrollovaní stránky.

Obr. 2 (zdroj: Zoznam)

V pravom stĺpci webu bude rozšírený servisný a zábavný obsah ako napr. počasie, TV program a stále obľúbené horoskopy.

Obr. 3 (zdroj: Zoznam)

O Zozname
Jeden z najnavštevovanejších slovenských internetových portálov Zoznam.sk – www.zoznam.sk vznikol v roku 1997. Špecializuje sa na vyhľadávanie webových stránok slovenského internetu a zároveň poskytuje internetovým používateľom v prehľadnej forme všetko, čo im slovenský internet môže poskytnúť. Preto dnes Zoznam.sk ponúka viac ako 40 on-line produktov.

Medzi najdôležitejšie produkty portálu Zoznam.sk patrí spravodajský server Topky.sk, špecializované magazíny (Feminity.sk, Mojdom.sk, Dromedar.sk, oPeniazoch.sk, Podkapotou.sk,Urobsisam.sk, PC.sk, PlníElánu.sk) a dôležitou súčasťou portfólia služieb Zoznam.sk je aj Katalóg firiem, ktorý už aj malým firmám dáva možnosť profesionálne sa prezentovať na internete a mať tam svoje kontaktné údaje.

Produktové portfólio Zoznamu tvorí aj hrací portál Pauzička.sk, web pre deti Rexík.sk, komunitný portál na zdieľanie multimediálneho obsahu Free.sk, job portál Kariera.sk. Vďaka platforme na predaj lístkov s názvom Predpredaj.sk vstúpil internetový portál Zoznam.sk na nový trhový segment.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu