Online banka ZUNO od augusta štartuje novú kampaň v rámci reklamného konceptu Na rovinu. Zameriava sa v nej na ÚČET s debetnou kartou bez poplatku.

Kampaň začala už 3. augusta a reklamné spoty bude možné vidieť na TV JOJ a JOJ Plus. Podporia ju tiež online bannery, citylighty vo vybraných mestách, PR a komunikácia na sociálnych sieťach. TV spot s už známou trojicou reklamných tvorcov a šéfom sa tentoraz odohráva vo výťahu.

„Novou kampaňou by sme radi oslovili všetkých, ktorí hľadajú alternatívu k svojmu súčasnému účtu v podobe nášho účtu s debetnou kartou bez poplatku. Veríme, že aspoň na chvíľu donútime Slovákov, aby sa zamysleli nad tým, koľko podmienok musia vo svojej banke splniť, aby dostali výhodnejšiu ponuku,” povedal Bohdan Fedor, šéf marketingu ZUNO.

Leit motív reklamy: Aby mal klient v ZUNO k účtu kartu bez poplatku, nemusí spĺňať žiadne komplikované podmienky. Stačí mať ÚČET, ktorého vedenie je za nula eur mesačne. Okrem debetnej karty má klient k nemu napríklad aj prichádzajúce a odchádzajúce platby, vrátane inkás a trvalých príkazov, bez ohľadu na to, koľko ich mesačne uskutoční.

Kampaň vytvoril interný tím banky ZUNO v spolupráci s agentúrou Gunpowder (kreativita a réžia spotu).

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu