Zuzana Ďurčeková (zdroj foto: KRAS)

Prezídium KRAS-u jednomyseľne zvolilo za novú prezidentku Zuzanu Ďurčekovú, ktorá pôsobí ako managing director v reklamnej agentúre MADE BY VACULIK, a ktorá tak vystrieda Róberta Slováka, ktorý bol vo svojej funkcii v KRAS-e od roku 2014.

„Veľmi si Vážim rozhodnutie prezídia KRAS za dôveru, ktorú som dostala. Do dobre nastaveného smerovania KRASu chcem pridať svoju “ženskú silu“. Viac spolupráce a vzájomnej pomoci členských agentúr pri kultivovaní reklamného trhu bez malicherného súperenia a užšie prepojenie s ostatnými branžovými asociáciami…a to všetko v zábavnej a priateľskej atmosfére, “ povedala nová prezidentka KRAS-u Zuzana Ďurčeková.

Po abdikácii Róberta Slováka z postu prezidenta a člena prezídia na zasadnutí Valného zhromaždenia členovia KRASu si zvolili za novú členku prezídia Yolku Udičovú, partnera reklamnej agentúry Respect APP.

Klub reklamných agentúr Slovenska (KRAS) je výberová organizácia, ktorej členmi sú najúspešnejšie a najproduktívnejšie reklamné agentúry pôsobiace na slovenskom trhu. Hlavným poslaním Klubu je zvyšovať úroveň slovenskej reklamy a marketingovej komunikácie.

KRAS sa spolu s partnermi získal titul Golden Representative of the Year 2017 a stal sa tak spomedzi viac ako 50 krajín najúspešnejším reprezentantom najprestížnejšieho svetového reklamného festivalu Cannes Lions.

Každoročne organizuje národnú súťaž efektivity marketingovej komunikácie EFFIE Slovakia a súťaž kreativity ZLATÝ KLINEC, ktoré za posledné roky doplnil i o konferenčný program. KRAS úspešne zadefinoval desatoro férového tendrovania a pravidelne organizuje event vzdelávacieho formátu Raňajky s reklamou.

V spolupráci s audítorskou spoločnosťou BDO zostavuje branžové rebríčky ekonomickej výkonnosti TOP KRAS a TOP ADVERTISING AGENCIES SLOVAKIA.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu